Bugatti bude mít nový model

17.03.2019 | Jan Prošek

Slavná automobilka Bugatti patří mezi nejmodernější a nejluxusnější značky na světě. Její velkou výhodou je to, že díky své slávě prodá prakticky cokoliv bez ohledu na cenu. Nicméně se bude muset, a podle všeho také chce, zaměřit na vozy, které budou dostupnější.

 

Neoficiální zdroje hovoří o tom, že tato automobilka na každém voze, který vyrobí a prodá, prodělá velké peníze. Sice prodejní ceny jsou vysoké, jenže použité materiály jsou velmi drahé. Dříve nebo později bude muset Bugatti začít se sériovou výrobou, což sice může znamenat, že některé modely ztratí svou exkluzivitu, nicméně se podaří snížit náklady.

 

Podle šéfa Stephana Winkelmanna se jeho firma bude soustředit na přípravu menšího a levnějšího vozu, u kterého nepůjde o nejvyšší výkony a rychlosti, nýbrž o každodenní použitelnost a pohodlí. „Předpokládám, že bude využívat baterii,“ řekl Winkelmann pro Automotive News.

 

Zda půjde o čistý elektromobil, nebo o hybridní vůz, to zatím není jisté. Hovoří se o hybridním vozu, který by mohl mít podobný motor jako Formule 1. To jsou jen spekulace. Nicméně jistým se zdá být fakt, že po finanční stránce na tom automobilka není nejlépe, a proto se bude muset k této změně odhodlat.

 

Ačkoliv se hovoří o cenově dostupnějším vozu, rozhodně to neznamená, že bude nějak výrazně levný.

Aktuálně píšeme

Pří výrobě elektrických vozů budou Ford a Volkswagen spolupracovat | 14.07.2019

VW potřebuje více baterií pro své vozy, spojuje se s dodavateli | 07.07.2019

Tisíce vozů Porsche musí do servisu | 30.06.2019

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2019 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist