BMW X5 3,0 - recenze, uživatelský test

22.09.2013 22:11  
celkové hodnocení:

95 %

Splnil jsem si sen, se kterým se chci s váma podělit přes recenzi. Koupil jsem si dlouho vytoužený bávo. V hledáčku byla X5, jak jinak. Musím říct, že jízda v tomhle luxusu je úchvatná. Každou cestu si maximálněm užívám. Od zevnějsku přes motor až po interiér jsem spokojen. Možná mě tady většina ukamenuje, že si zde vymýšlím, ale já měl asi štěstí na koupi, protože co auto vlastním tři roky, tak jsem neřešil nic vážného. A že se o X5 traduje spoustu servisních historek. Vážně, jezdím, doplňuju kapalinu, kupuju pohonné hmoty, vozím rodinu na výlety, jezdím na služební cesty, prostě to auto mi zatím funguje na výbornou. Nevýhodou je drahý servis a vyšší spotřeba. Stejně tak celkový provoz vozu je o něco málo vyšší. Není to asi auto pro každého, investice by měl mít zájemce dobře propočítené.


Shrnutí auto recenze BMW X5 3,0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro BMW X5 3,0

95% ze 100%

Klady

- zevnějšek, motor, interiér, výbava

Zápory

- spotřeba, servis

Další auto recenze

Recenze BMW Řada 5 2.0 »

Recenze BMW Řada 3 3.0d »

Recenze BMW M5 2.0 »

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE LUXUSNÍCH AUT

Magazín www.megacars.cz přináší recenze luxusních aut. Zvažujete nákup ojetého vozu BMW X5 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist