Mazda 6 2.2. - recenze, uživatelský test

03.05.2014 09:07  
celkové hodnocení:

95 %

Vozidlo jsem koupil zcela nové, přičemž jsem si připlatil za nejvyšší výbavu Revolution a zatím si na nic nemohu stěžovat. Po více jak půlročním ježdění jsem zatím nepřekročil v případě spotřeby paliva průměr 5,5 litrů/100 km. Při vyšší rychlosti nebo při sportovním stylu ježdění je sice spotřeba trochu markantnější, ale to se kompenzuje při cestě ve městě a také při jízdě v rozmezí 50 – 90 km/h. Mírně jsem zklamán pouze s místem ve dveřích, kde toho příliš uložit nelze. Stejně tak nejsem nadšený z toho, že pokud si chci dobít například mobil pomocí energie automobilu, tak se to poměrně dost projeví na spotřebě vozidla, což je pro mě, jakožto pro člověka, který mobil (či jiné zařízení) nabíjí takřka jen při cestě autem, dost velká nevýhoda. Auto jinak nabízí skvělý komfort, dobré jízdní vlastnosti a také jsem se doposud nesetkal s nějakou závažnější technickou závadou, takže během mého krátkého používání zatím vládne s vozidlem naprostá spokojenost a nezbývá než doufat, že tento pocit vydrží co nejdéle. Pod kapotou vozu se nachází 2,2 dieselový motor disponující výkonem 129 kW, což je pro mě naprosto dostačující a společně s nízkou spotřebou ideální. Za celou svou řidičskou „kariéru“ jsem používal pouze auta značky Mazda a ani po tomto modelu bych k jinému výrobci nepřešel.


Shrnutí auto recenze Mazda 6 2.2.

Hodnocení

jednoznačně

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Mazda 6 2.2.

95% ze 100%

Klady

- komfort,
- pohodlí,
- motor

Zápory

- bez záporu

Další auto recenze

Recenze Mazda 6 2.2 »

Recenze Mazda 6 2.3i »

Recenze Mazda 6 Sedan »

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE LUXUSNÍCH AUT

Magazín www.megacars.cz přináší recenze luxusních aut. Zvažujete nákup ojetého vozu Mazda 6 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist