Mazda CX 7 2.3 DISI - recenze, uživatelský test

22.08.2012 11:29  
celkové hodnocení:

0 %

Zkušenosti s Mazdou CX-7 jsou jen ty nejlepší. Dlouho jsem na tento vůz šetřil a ačkoliv jsem ho nekoupil nový, i ojetý funguje na jedničku. Uchvátil mě design vozu, který má agresivní vzhled a já mám pro tyto typy vozidel velkou slabost. Dalším prvkem, který mě dokopal ke koupi CX sedmičky byl komfort a bezpečnost. Interiér zasloiuží velkou pochvalu, na sedadle se cítíte jak v paláci na trůně, před sebopu máte přehled moderní přístrojové desky, kde nechybí spousta přihrádek, šuplíků...Cestujcíí vzadu si budu libovat, neboť mají k dispozici spoustu místa. Auto si na silnici drží svůj prim, žádné velké náklony v zatáčkách, stabilní jízda s výbornou ovladatelností a vlastnostmi. Zavazadlový prostor je přijatelný. Není to žádný velký objem, ale dají se naložit i rozměrnější věci.

Co se týče motoru, CX7 má okamžitý zátah, vše šlape jako hodinky. Z čeho už takovou radost nemám je spotřeba. Ta se pohybuje kolem 12l/100 km. I s plynulou a pozvolnou jízdou po městě se těžko dostanete pod 10 litrů. Ale asi nemá cenu si stěžovat, je to těžké vozidlo na velkých kolech, takže spotřeba je adekvátní.

CX7 není vůz pro každého. Ačkoliv jsem neřešil žádné větší poruchy, pokud by nějaké přišly, asi bych si šáhnul hluboko do kapsy. Proto bych vůz doporučil jen opravdu velkým fandům, který mají pro tento model slabost jako já. Nebráním se označení, že by se CX 7 mohla brát jako rodinné vozidlo. Dokážu si představit cestování s jedním dítětem, se dvěma už by cestování bylo horší hlavně kvůli ne moc velkému kufru.


Shrnutí auto recenze Mazda CX 7 2.3 DISI

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Mazda CX 7 2.3 DISI

0% ze 100%

Klady

Zápory

Další auto recenze

Recenze Mazda CX 7 2.3i Turbo »

Recenze Mazda CX 7 2,3 »

Recenze Mazda Xedos 9,2.0,103kw »

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE LUXUSNÍCH AUT

Magazín www.megacars.cz přináší recenze luxusních aut. Zvažujete nákup ojetého vozu Mazda CX 7 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist