Škoda Rapid 1.2 TSI 77kW 6Q - recenze, uživatelský test

30.09.2016 21:43  
celkové hodnocení:

80 %

Za dva a půl roku (35 tisíc km) myslím, že mohu konstatovat, že vůz je momentálně bezproblémový a spolehlivý. Kombinace silnějšího TSI motoru a 6Q převodovky je dle meho nazoru asi nejlepší kombinací pro tento vůz. Nějaké potíže typu "chrastící řetěz, vrzání interieru, megapomala klima" u mě nenastala. Jediné dvě potíže byly vždy chybou ostatních, zřejmě typicky česky závidících účastníků provozu. Kdy mě jednou paní na parkovišti naprosto bezmyšlenkovitě odřela přední nárazník, naštěstí jsme to vyřešili na místě přes pojištovnu, nechci ani přemýšlet co by se dělo kdybych neseděl v autě. 


Druhá špatná zkušenost byla od pána ve Stare Nivě, který naprosto úmyslně vší silou práskl dveřmi do zadního boku a ujel. Proč to udělal bůh ví, parkuju vždy tak, aby bylo co nejvíce místa ode mě na všechny strany, asi neměl svůj den, nicméně 5 tisíc za opravu za pomoci havarijního pojištění vám den také nezlepší. 

Interiér bych ohodnotil poněkud lacině, ale jsem naprosto spokojený.
 


Shrnutí auto recenze Škoda Rapid 1.2 TSI 77kW 6Q

Hodnocení

Vysoká

Jízdní vlastnosti

Výborné

Komfort

V rámci možností jsem spokojený

Praktičnost

Vysoká

Celkové hodnocení v procentech pro Škoda Rapid 1.2 TSI 77kW 6Q

80% ze 100%

Klady

- Motor,
- Spotřeba

Zápory

- Neoriginální design,
- Hlučnost ve vysoké rychlosti

Další auto recenze

Recenze Škoda Rapid 1.2 TSI »

Recenze Škoda Yeti 1.8 TSI »

Recenze Škoda Yeti 2.0 TDI »

RECENZE LUXUSNÍCH AUT

Magazín www.megacars.cz přináší recenze luxusních aut. Zvažujete nákup ojetého vozu Škoda Rapid ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist