ANAC: Zamezte problému s motorem včasnou diagnostikou

29.03.2018 | placená inzerce

Posíláte vozy ze své flotily pravidelně do servisu nebo řešíte komplikace, až když nastanou? Obojí představuje značnou finanční zátěž v rozpočtu každé firmy s vlastním vozovým parkem a často nejisté výsledky. Společnost Total vybudovala síť diagnostických center a laboratoří, které analyzují olejovou náplň vozidel a bez nutnosti demontáže se starají o průběžnou prevenci poškození vnitřních součástí vozů.

Přesná data, nikoli odhady

ANAC je diagnostický systém fungující na principu srovnávací analýzy. Díky moderním technologickým postupům vám umožní podrobně nahlédnout na kvalitu olejů a chladících kapalin ve vašich vozech. K tomuto účelu založila firma Total dvě evropské laboratoře a celou síť diagnostických center, které disponují databází již o více než 4 milionech vzorcích a z jejichž analýzy dále čerpají.

Total poskytuje diagnostické služby jak autodopravcům, tak firmám podnikajícím v průmyslu. Možnosti analýzy se pohybují od obecného přehledu stavu strojů až po komplexnější a zevrubnější reporty na míru jednotlivým druhům strojů.

Soustavný monitoring = žádné nečekané poruchy

Analysis Compared však nabízí víc než jednorázovou kontrolu oleje. Jde především o možnost kontinuálně monitorovat funkci vašich strojů a o přehledné zobrazení a následnou práci nad daty. V rámci mobilní aplikace vám služba poskytuje přístup k výsledkům analýz v reálném čase, k vývojovým grafům a umožňuje exportovat data jak do aplikace pro řízení údržby, tak do používaných formátů PDF či Excel.

Srovnávací analýza na míru průmyslovým strojům

Pro průmyslové odvětví vznikla analýza ANAC INDUS, jenž poskytuje několik specializovaných možností:

  • - ANAC INDUS pro analýzy průmyslových olejů
  • - ANAC COOLANT pro analýzy chladicích kapalin
  • - ANAC GAS pro analýzy olejů průmyslových plynových motorů
  • - ANAC EXPERT pro analýzy olejů použitých v převodovkách, v mechanických částech vozových parků, a v leteckých pístových motorech

 

Aplikace unikátní analýzy ANAC přináší pozorovatelné výsledky v předčasném odhalení možných poruch a anomálií a nižší spotřeby oleje a dalších motorových kapalin. Jejím cílem je celková změna reaktivního přístupu, který řeší problémy po jejich vypuknutí, na prediktivní přístup, jenž problémům předchází a umožňuje tak efektivnější a plynulejší pracovní provoz.

Poraďte se se specialisty Total Truck Solutions, který program je nejvhodnější pro váš vozový park či průmyslové stroje.

 

zdroj foto: bigstockphoto.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist