Auta na CNG jsou moderní, nabízí je Škoda, Fiat i Mercedes

02.03.2017 | placená inzerce

Na trhu s auty se každý den objevuje spousta zajímavých novinek. Aktuálně se nám představují zajímavé modely, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Všechny jsou na CNG pohon, jež se prokázal jako velmi výhodný. A o jakých novinkách je zde řeč?

CNG pohon je hudbou budoucnosti

Auta na stlačený zemní plyn, tedy na CNG, jsou v poslední době velmi oblíbená. Údržba takových aut je totiž mnohem levnější a výhodnější. Naštěstí pro všechny řidiče se infrastruktura a čerpací stanice v ČR rychle rozšiřují, což nahrává i prodejům vozů na toto alternativní palivo. Navíc je CNG v současnosti nejvýhodnějším palivem, na které auta mohou jezdit. Náklady na 1 km se pohybují okolo 1 Kč.

Nejnovější modely na trhu

Nejnovější auta na trhu jsou hned od několika známých značek. Škoda, Seat, Volkswagen, Fiat a Mercedes. Co se týče počtu modelů, jednoznačně vyhrává Škoda, která svým zákazníkům nabízí hned čtyři novinky.

zdroj foto: media.autohled.cz/images/a/volkswagen/up/volkswagen-up.jpg

Škoda představuje zajímavé novinky

Škoda Octavia Combi, Škoda Octavia, Škoda Citigo a Škoda Citigo 3D. První dva zmíněné modely jsou většího typu, krásně se do nich vejde celá rodina a pro náročného řidiče jsou právě tato auta jako stvořená. I když je u nich poněkud vyšší cena, fanoušci si nemohou vynachválit i vyšší hodnotu a kvalitu. V tomto ohledu Škoda jednoznačně zabodovala.

U dvou dalších modelů 

hovoříme o menších autech, která jsou ideální do náročného městského provozu. Krásně s nimi všude zaparkujete, sebemenší ulička pro vás nebude problém a kupodivu zvládnou i náročnější terén. Právě Citigo je oblíbená značka u našich sousedů, kde hraje největší roli malá velikost a co možná nejnižší spotřeb

a. A to právě Citigo na 100 % splňuje!

Seat překvapil moderní nabídkou

U druhé značky Seat vidíme přírůstek v podobě modelu Mii, Leon ST Kombi a Leon. Tato automobilka neustále překvapuje a v tomto ohledu opět potvrdila svou neutuchající oblibu u zákazníků. Pěkné tvary, komfortní prostory, kvalita, výborná cena. U modelů Seat Leon a Seat Leon ST Kombi se opět setkáváme s praktickým vozem pro početné rodiny, které potřebují vysokou kvalitu za vynikající cenu. V tomto ohledu bude potěšen každý automobilový nadšenec.

Model Seat Mii je sice svým vzrůstem malý, ale výkonem nepřekonatelný. Netipovali byste, co tenhle drobeček dokáže. Rozh

odně jej nepodceňujte a nejprve vyzkoušejte všechny jeho vlastnosti. Ručíme vám za to, že budete příjemně překvapeni!

Fiat ukázal své jasné přednosti

U značky Fiat vidíme jeho typické představitele PANDA, PUNTO, QUBO, 500L, 500L LIVING a DOBLO PANORAMA. Opět zde máme ukázku aut od úplně nejmenších až po velké, rodinné. Každý si vybere to své. Značka Fiat je vhodná pro lidi, kteří hledají spíše praktičnost než jen designové prvky a parádičky. Pokud potřebujete každý den jezdit autem do práce nebo na nákupy, jsou všechny tyto modely jako stvořené právě pro vás. Za spotřebu navíc nezaplatíte skoro nic.

Volkswagen ukázal nejžhavější novinky

U Volkswagenu jsme se dočkali klasických tvarů u modelů Golf a Golf Variant, ale také jedné nejčerstvější novinky v podobě UP!.

UP! je sice malý, ale velmi šikovný vůz. Vyjede i do strmější kopců, dokáže si s přehledem poradit s mokrou vozovkou a není mu cizí ani náročný terén. I když pro takové podmínky není přímo stavěn, nemusíte se v něm ničeho bát. Výbava je velmi moderní, a proto je v něm jízda i přes jeho malý vzrůst hodně komfortní. A co se týče spotřeby, tak té si ani nevšimnete.

Mercedes překvapil CNG zástupcem

zdroj foto: media.autohled.cz/images/a/mercedes-benz/b/mercedes-benz-b.jpg

Poslední značkou, která představila novinku v CNG vozech, je Mercedes. Přestože je tento velikán známý svou oblibou dieselových motorů, tentokrát udělal výjimku a představil klasický vůz Mercedes Benz B se CNG pohonem.

Krásné provedení, moderní výbava, elegantní křivky, nezapomenutelný vzhled. Takový je právě tento vůz, který může být i váš. Pokud jste náročný podnikatel, který spoustu času tráví na cestách, budete právě s Mercedes Benz B na CNG pohon maximálně spokojeni.

Automobilky mile potěšily krásnými vozy

Jak je vidět, automobilky příjemně prokázaly, že se novinek nebojí a že ani alternativní možnosti pohonů jim nejsou cizí. Ať už hledáte velký rodinný vůz nebo malé auto do městského ruchu, určitě si v této nabídce vyberete.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Foto
BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist