Cestování s karavanem – zážitek k nezaplacení

22.10.2014 | placená inzerce

Přemýšlíte, kam vyrazit na aktivní dovolenou a přitom neplatit velké peníze za hotel? Jednou z možností, jak ušetřit, cestovat a přitom mít kvalitní zázemí, je cestovat s karavanem. Není přitom nutné si karavan nebo obytné auto přímo kupovat, můžete si ho i půjčit.

Karavan – přítel na dva týdny

Na internetu se dá najít nespočet půjčoven, které vám karavan půjčí. Jednou z těch zavedených a spolehlivých je půjčovna karavanů Hykro. Má opravdu širokou nabídku vozů k zapůjčení a pokud vám značky jako Knaus, Wilk nebo Weinsberg absolutně nic neříkají, odborný personál vše vysvětlí, poradí a doporučí vhodný model přímo pro vaše potřeby.

Cestovat s karavanem představuje svobodu

Kdo neokusí, neuvěří. Cestujete-li v karavanu, nejste ničím vázaní. Můžete si zastavit, kde chcete – samozřejmě na místech k tomu určených – ale nemusíte se ohlížet, zda dnešní noc strávíte v tom či onom hotelu nebo penzionu. Cestování s obytným přívěsem či karavanem je pohodlné, všechny věci máte neustále po ruce, chcete-li zastavit – zastavíte, chcete-li jet – jedete. Jste pány svého času a jedině vy rozhodujete o směru vašich cest. "Peníze vyhozené za ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu jsme chtěli využít lepším způsobem. Naším snem bylo projet Českou republiku křížem krážem. Jenže autem se to nedá, nehledě na spoustu vyhozených peněz právě za ubytování a nutnosti spát pokaždé jinde. Rozhodli jsme se půjčit si karavan. Lepší dovolenou jsme si nemohli přát a navíc jsme si díky němu splnili náš sen!" podělil se s námi o svou zkušenost s dovolenou s karavanem jeden z našich čtenářů.

 

Komfort rozhodně nechybí

Kromě svobody dané možností zastavit libovolně dle chuti na jakémkoliv místě nabízí dovolená v karavanu ještě jednu výhodu - kvalitní zázemí. Vybavené vozy nabízejí komfortní ubytování i zázemí pro odpočinek, o kterém by se některým hotelům mohlo jen zdát. Chcete-li si užít dovolenou bez kompromisů, zavítejte na web www.hykro.cz a vyrazte za dobrodružstvím!

zdroj foto: hykro.cz

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist