Dacia Lodgy - pro velkou rodinu

19.09.2016 | placená inzerce

Hned na začátek je třeba připomenout, že vozy Dacia jsou praktické a Dacia Lodgy je toho zářným příkladem. Pohodlně uveze pětičlennou rodinu a v případě nutnosti se do něj vejde dokonce sedm pasažérů.

V Dacia Lodgy má každý své pohodlí, včetně prostor pro tašky, kabely a další osobní věci. Zapomeňte na kolena u brady, tady si vaše nohy užijí dostatek místa, takže se cestování promění v komfortní jízdu na jakékoli vzdálenosti.

Víc než přizpůsobivý

Mít auto, které se přizpůsobí vám a nikoli vy jemu, je poměrně velká výhra. Můžete se na něj totiž spolehnout prakticky za všech okolností. A přesně o tom je i modelová řada Lodgy. U vozu pro velkou a také akční rodinu je často třeba zvětšovat přepravní kapacitu. S Lodgy to není žádný problém. Všechna zadní sedadla se totiž dají různě sklápět, případně vyjmout, takže ze sedmimístného auta se rázem stane dvousedadlové, které můžete využít například při podnikání. Objem zavazadlového prostoru je totiž více než velkorysý. Právě ve dvoumístném uspořádání dosahuje hodnoty 2 617 dm3. Při plném počtu osob, tedy sedmi, máte k dispozici ještě stále velmi slušný prostor o objemu 207 dm3. Při pravidelném využívání vozu, například k přepravě zboží, které je nutné naložit a vyložit, zcela určitě oceníte i nízký práh zavazadlového prostoru, jenž vám usnadní námahu při manipulaci. Když už jsme u úložného prostoru, je důležité zmínit, že další možnosti k ukládání o celkovém objemu 30 l najdete rozmístěné po celé kabině vozu.

Co ocení řidič

Dacia Lodgy se nijak nevymyká ostatním modelům. Prostředí pro řidiče je stejně funkčně a efektivně uspořádané jako u kteréhokoli jiného vozu Dacia. Nečekejte předražené, byť líbivé efekty. I v případě Lodgy výrobce sází na praktičnost. Interiér je minimalisticky moderní, nijak překombinovaný, příjemná je přehlednost a intuitivní ovládání přístrojové desky. Zde najdete dotykový multimediální systém Media Nav Evolution, v němž pracuje navigace, rádio, můžete si v rámci Bluetooth® nastavit i handsfree při potřebě telefonování v autě. Příjemný je také například vstup USB třeba pro oblíbenou muziku.

Co je dobré vědět

Model Lodgy si můžete pořídit v pěti verzích, Access, Ambiance, Arctica, Stepway a Eception. Pokud se při výběru řídíte palivem, v případě Lodgy máte na výběr: benzín, nafta a LPG.

Více na rpz.cz.

zdroj foto: dacia.cz

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist