I v komunální technice se objevují luxusní modely

22.10.2015 | placená inzerce
Hako Citymaster 600. Zdroj foto: multicarmorava.cz

Pod dvouslovným spojením „luxusní automobil“ si spousta z nás představuje nablýskanou limuzínu s koženými sedačkami, dostatkem prostoru a nespočetným množstvím funkcí. Jistě vás překvapí, že luxusní řady jsou vydávány nejen v kategoriích osobních vozidel, ale také v segmentu komunální techniky. Vesnice a města vyměňují stará a poměrně nákladná čistící vozidla za novou komunální techniku. Přestože čistící automobil nenabídne bílé kožené sedačky, slibuje řidičům maximální komfort při práci. A právě takto si představují řidiči komunálních vozidel luxus.

Vozidla HAKO nejsou určena pro každodenní přepravu do práce či na nákupy. Mají mnohem širší uplatnění, neboť zanechávají města a obce čistá. Slouží k očištění komunikací od nečistot a prachu. A to ocení nejeden obyvatel.

V zimním období odmetou sníh

S příchodem prvních sněhových vloček se silničáři chystají do ulic, přičemž ometají sněhovou pokrývku z veřejných komunikací. Ke stejnému účelu slouží také vozidla HAKO, která mají na starosti zejména chodníky. Jelikož je možné zakoupit pestrou škálu příslušenství, v zimě poslouží k ometání chodníků, v létě zase k odstranění prachu. Dalo by se říci, že tyto stroje udržují čistotu města, po které prahne každý obyvatel.

Pakliže sháníte do vozového parku stroje, které se postarají o svěžest ulic, luxusní nabídkou je značka HAKO. V této oblasti má významné postavení. Vozidla HAKO se vyznačují úsporným a ekologickým provozem. Řidič, který usedne za volant, bude obklopený přepychem.

Stále více měst se rozhoduje pro nákup čističů značky HAKO, neboť mají minimální dopad na ekologické prostředí a pyšní se nízkou hmotností. Tato vozidla při práci nezatěžují a nepoškozují dlažbu, a to je jedna z předních výhod,“ prozradil nám tiskový mluvčí společnosti MULTICAR.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist