Jak ušetřit při půjčení auta v Praze?

15.07.2015 | placená inzerce
Ilustrační foto. zdroj taggart.cz

Krátkodobé i dlouhodobé služby autopůjčoven využívá velká spousta lidí. Čas od času se hodí při výletu nebo pracovní cestě moderní, spolehlivý a reprezentativní vůz. Nemusíte se starat o ten svůj, auto vám bude přistaveno na předem určené místo a navíc nestojí mnoho.

Pronájem aut Praha patří mezi nejvyhledávanější. Chcete-li v této oblasti skutečnou kvalitu služeb, profesionální zázemí a individuální přístup spojený s nízkými cenami, je to půjčovna aut Taggart, jež vám bude nápomocna. Autopůjčovna Praha, s níž vás seznámíme trochu blíže.

Autopůjčovna a nízké ceny Praha

Pronajímány jsou vozy různých značek a modelových řad tak, aby byli uspokojeni naprosto všichni zákazníci. S garancí nejlepší ceny na trhu se pojí i několik dalších kladů.

· Měsíční pronájem bez závazku

· Nová či mírně ojetá auta

· Kompletní servis

· Přistavení a vyzvednutí vozu po celém území ČR

Autopůjčovna v Praze a její dlouhodobý pronájem

V poslední době je poměrně populární dlouhodobý pronájem auta. Ten v mnoha hlediskách předčí operativní leasing. Vozy s průměrným stářím 9 měsíců a počtem kilometrů 18 000 jsou ve vynikajícím technickém stavu a všechna pojištění jsou v režii společnosti Taggart.

Půjčovna aut Praha je v tomto ohledu plně otevřena naprosto všem, i těm, jež mají jakýkoliv záznam v registru. Jisti si buďte i nejnižší cenou. Pakliže i přesto naleznete u stejného vozu menší, získáte obratem výhodnější nabídku.

Služby půjčovny aut Praha

Zahleďte se do produktové nabídky autopůjčovny Taggart, kterou naleznete na stejnojmenném internetovém portálu taggart.cz. Využijte některou z právě probíhajících akcí a pronajměte si vozidlo pro jakékoliv účely, ať už budou soukromého nebo pracovního charakteru.

Lpěte v rámci těchto služeb na dlouhodobě pozitivních referencích, nízkých cenách, spolehlivosti a kompletním servisu.

zdroj foto: taggart.cz

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist