Jaké autoslužby využívají řidiči na Ostravsku nejčastěji?

27.01.2017 | placená inzerce

Marketingová agentura Problogger provedla zajímavý průzkum, kterého se zúčastnily stovky ostravských řidičů a zástupců místních firem. Ti prostřednictvím dotazníku zodpověděli otázky související s často využívanými autoslužbami. Výsledky byly poměrně překvapivé – na špici se umístily následující služby.

1. Zapůjčení vozu v autopůjčovně

Češi již na zapůjčení vozidel nepohlíží jako na předraženou a nepříliš spolehlivou službu, ale naopak si s oblibou půjčují automobily všech kategorií. Velkému zájmu se těší vozy střední a vyšší střední třídy, což potvrzuje Autopůjčovna Ostrava Bauer. Zákazníci si nejčastěji půjčují českého Superba, na kterém si cení kombinaci dobré výbavy, slušných jízdních vlastností a reprezentativního vzhledu.

V těsném závěsu za osobními automobily se umístil pronájem dodávek Ostrava. Zaměstnanci společnosti Proncar uvedli, že zákaznici využívají užitkové vozy pro stěhování a přepravu stavebního materiálu. Navíc představují nemalou úsporu pro živnostníky, kteří potřebují dodávku jen nárazově a investice do vlastního automobilu by se jim nevyplatila.

2. Výměna čelního skla

Autosklo patří k nejdůležitějším bezpečnostním prvkům. Řidiče a posádku však chrání pouze do doby, než ho poškodí letící kámen. Dle statistik je sice přístup českých motoristů poměrně laxní, ale přesto je výměna čelního skla Ostrava jednou z nejžádanějších služeb. Některé praskliny lze opravit i bez nutnosti výměny. Díky moderním technologiím jako Glass Repair dokonce i delší jak 15 cm.

3. Kontrola geometrie kol na vozidle

Poškozenou geometrii kol lze poznat snadno. Stačí na chvíli pustit volant a sledovat, zda vozidlo samovolně zatáčí na stranu. Z průzkumu vyplynulo, že Ostravští motoristé geometrii nepodceňují a jsou si vědomi případných rizik.

Podle zástupce nejmenované firmy, která se v oblasti geometrie Ostrava těší dobrému jménu, jsou správně nastavené nápravy předpokladem bezpečné a ekonomické jízdy.

zdroj foto: pixabay.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist