Kvalitní střešní nosiče a boxy značky Thule

24.09.2015 | placená inzerce

Sezóna zimních dovolených se neodkladně blíží a brzy si budete klást otázku, kam se všemi sbalenými věcmi. Pakliže je kufr osobního automobilu nedostačující a nemáte k dispozici prostornější dodávku, značka Thule nabízí praktické řešení ve formě elegantního a jednoduchého systému střešních nosičů. V následujících řádcích se na střešní nosiče a střešní boxy Thule podíváme podrobněji.

Švédská společnost Thule se pyšní letitou tradicí. Stěžejním produktem v sortimentu zboží jsou střešní nosiče, jež jsou nenahraditelnou součástí při instalaci boxu na střechu vozidla. Střešní nosiče Thule disponují optimálními patkami a nosnými tyčemi na upevnění přesně pro váš typ vozidla.

Střešní nosiče a boxy pro každý účel

Produktové portfolio švédského výrobce Thule zahrnuje střešní nosiče pro jakýkoliv účel a náklad. Po střešních boxech sahají zejména častí cestovatelé, neboť se v nich dá převážet prakticky cokoliv. Boxy vyhovují svými rozměry a nabízí dostatek prostoru pro uschování čehokoliv. Nespornou výhodou je možnost pevného zajištění předmětů, tudíž se během převozu nic nepoškodí. Jestliže plánujete pouze převoz zimního vybavení, nemusíte investovat do boxu, ale vystačí vám nosiče na lyže a snowboardy.

Střešní boxy a nosiče se vyznačují příznivou pořizovací cenou, jednoduchou montáží, vysokou kvalitou použitých materiálů a uzamykatelným systémem.

Na dovolenou s bicykly

Pokud v zimním období nedorazí sněžní nadílka a pobyt na horách zamítnete, můžete vyrazit na dovolenou s jízdními koly. Do kufru se bicykly rozhodně nevlezou. Mnohem jednodušší je pořídit si nosič kol Thule. Střešní nosiče kol jsou profesionální a maximálně bezpečné. Jestliže vám střešní varianta nevyhovuje, můžete sáhnout po nosiči kol na tažné zařízení. Zde umístíte dvě až čtyři kola.

zdroj foto: thulegroup.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist