Lamborghini otevřelo zrekonstruované muzeum

28.06.2016 | Jan Prošek

Na konci minulého roku se v Sant'Agata Bolognese zavřelo muzeum světoznámé značky Lamborghini. Vedení muzea se nechalo slyšet, že rekonstrukce bude trvat šest měsíců. O půl roku později se opravdu otevíralo. Dodržení termínu by se v našich podmínkách rovnalo senzaci, z níž by média žila nejeden den. Otevření muzea bylo totiž načasované přesně na den. Bylo totiž spojeno s oslavami padesátého výročí výroby prvního kusu modelu Lamborghini Miura.

Samotné otevření se neobejde bez pořádné show s doprovodným programem a řádnou medializací. Pro návštěvníky je připraveno opravdu velké množství unikátních modelů. K vidění bude mimo jiné nová expozice, kterou načíná model 350 GT z roku 1963. Pak následuje již zmíněná Miura a Miury Rodster. Zájemci si mohou vybrané vozy minulosti i současnosti prohlédnout v „životních“ velikostech.

Jednotlivé modely jsou opatřeny multimédii. Vedle vystavených kousků jsou dotykové obrazovky, na nichž si návštěvník může dohledat informace nejrůznějšího charakteru pro daný model. Chybět nemohou ani videa. Cílem je totiž zaujmout příchozí všech věkových kategorií, a pokud se zaobíráme dospívajícími, tak bez moderních technologií to jde jen velmi obtížně.

zdroj foto: Lamborghini.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist