Lamborghini Urus dostal zelenou

30.09.2013 | Autor: redakce

Před nějakou dobou jsme vám na našem serveru představili nový Lamborghini Urus. V té době ovšem ještě nebyla zveřejněna spousta informací, které vám s radostní přinášíme dnes. Především nebylo známo, jestli se nový Lamborghini začne sériově vyrábět. Dnes odpověď na tuto otázku již známe.

Koncept Urus byl představen loni na autosalonu v Pekingu. Tou dobou ještě nikdo nedokázal říci, zda se vůbec dostane do sériové výroby. Při otevření showroomu Lamborghini v Tokiu nám generální ředitel Stephan Winkelmann prozradil nové informace - na konceptu pro sériovou výrobu se pracuje. Ví se, že bude mít nižší profil než již představený koncept. Na trhu by se měl pravděpodobně objevit do čtyř let, což znamená v roce 2017. Na více detailů si máme počkat až v době uvedení na trh.

Důvodem pro rozhodnutí o sériové výrobě může být právě konkurence - objevily se dva podobné modely, v Ženevě Italdesign Parcour a ve Frankfurtu Audi Nanuk.

Protože prodej luxusních aut v Číně pomalu klesá, Lamborghini teď má v plánu rozšířit svůj růst především v Japonsku, na Blízkém východě a v USA.  

Lamborghini již v minulosti vytvořilo luxusní terénní vůz do náročných podmínek, jeho výroba byla ovšem v roce 1933 zakončena.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist