Lesk a záře velkých aut

13.11.2015 | placená inzerce
Ilustrační foto, Zdroj morguefile.com

Každý, kdo někdy ve svém životě seděl v kabině kamionu, musel zákonitě propadnout luxusu, který tyto vozy poskytují. Perfektní rozhled po okolí, nenahraditelný pocit bezpečí a majestátnost těchto vozů poskytují při práci s těmito vozy jedinečný zážitek. V případě, že pracujete v oblasti kamionové přepravy, tak víte, že tyto auta je potřeba nejen náležitě opečovávat, ale občas je potřeba nějaké kusy dokoupit či odprodat. Právě pro tyto situace je tu společnost TIR CENTRUM.

Na českém trhu nenajdete větší bazar nákladních aut. Právě velikost firmy vám zajišťuje nejvýhodnější podmínky pro výkup vašeho vozu. K dispozici máte i případné vyplacení hotovosti, kdy si firma vašemu automobilu zajistí i odvoz a inzerci pro veškeré evropské země.

Pokud potřebujete doplnit vaši automobilovou sbírku drobečkem z kategorie Nákladní nad 7,5t je pro vás připravena bohatá nabídka tahačů, sklápěčů a ostatní nákladní techniky. Všechny automobily jsou ve skvělém stavu a kvalitu zajišťují i inzerované značky, kdy vybíráte z řad Mercedes-Benz, Iveco, Volvo či stará známá Tatra.

Při koupi nového nákladního vozu vás jistě příjemně představí poskytovaná záruka dvou let, kterou autobazar garantuje u všech inzerovaných automobilů se stářím do deseti let. Máte tedy opravdovou jistotu spolehlivosti a kvalitního stavu zvoleného vozidla. Záruka je možná především z důvodu posouzení vozidla profesionálem a případný výkup je realizován pouze u vozidel, které jsou v perfektním stavu.

Pokud patříte do dopravního odvětví, tak dobře víte, že kvalitní a spolehlivá auta jsou jedním ze stěžejních pilířů pro dobře odvedenou práci a jsou rozhodující pro příliv nových zásilek a klientů. Z tohoto důvodu je pro vás autobazar nákladních automobilů a přívěsů TIR CENTRUM nejlepší možnou volbou, díky které nevyhodíte své peníze z okna, ale náležitě je zúročíte.

zdroj foto: morguefile.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist