Léto je v plném proudu, užijte si ho s vlastním vozem

05.08.2016 | placená inzerce
Ilustrační foto. zdroj Pixabay.com

Letní měsíce přímo pobízí k dovolené a aspoň krátkému odpočinutí od každodenních povinností a starostí. Období dovolených je v plném proudu. Pokud vás toto šílenství zatím minulo, stále ještě máte čas koupit si ojetý automobil a vyrazit za dobrodružstvím a odpočinkem přesně podle vašich představ.

Přemýšlíte o koupi nového „mazlíčka“ a ještě jste se nerozhodli, do kterého typu auta investovat? Nezoufejte a raději se nechte inspirovat letošními trendy.

Letošní letní sezóna je opět ve znamení nákupů velkých ojetých aut na dovolenou. Mezi nejžádanější typy se řadí MPV, SUV či offroady. Zájem je velký, vždyť se letos v létě prodalo o takřka devět procent více automobilů než minulý rok za stejné období. Rovněž společnost AAA AUTO vykazuje zvýšený zájem o ojeté vozy. Meziročně se prodej ojetin zvýšil o více než sedm procent.

Podle slov generální ředitelky společnosti AAA AUTO jde společnost zvýšení zájmu naproti. „Velký vliv na zvýšení prodejů těchto vozů u nás má i vznik specializovaných center pro SUV a terénní vozy, které zákazníci najdou v Praze a Brně. Zákazník si může vybrat vůz z nabídky v celé České republice. Pokud vůz najde na vzdálenější pobočce, rádi mu ho převezeme na jemu nejbližší pobočku,“ uvedla v tiskové zprávě společnosti.

Podobný nárůst zájmu společnost pozoruje také ve svých slovenských pobočkách.

Mezi nejatraktivnější vozy v ČR se momentálně řadí Volkswagen Touran, Škoda Roomster a Kia Sportage.

Pokud se během cesty na dovolenou nechcete nudit a chcete prožít jízdu plnou neopakovatelných zážitků, určitě si z široké nabídky ojetých automobilů vyberete

zdroj foto: pixabay.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist