McLaren chystá vytvoření nové vlajkové lodi

15.07.2014 | Autor: redakce

Chystaný speciální model McLarenu P1 by měl být k dispozici pouze těm zákazníkům, kteří si již zakoupili tento model, jenž má oprávnění jezdit na silnicích. Nic jiného zatím o vozidle známo není, ale podle vyjádření zástupců firmy by se mělo jednat o vůbec nejsilnější a nejvzácnější vůz této společnosti.

Kromě modelu P1 půjde do výroby i Entry-level P13

V roce 2015 bude také společností zaveden model Entry-level P13. Podle dosud uvedených informací má chystaný model nabízet pohodlí a zajímavou konstrukci. Motor totiž bude umístěn na středu auta a podvozek bude tvořen z uhlíkových vláken. Jakožto sportovní vozidlo nabídne dvě místa k sezení. Potvrzeno je také to, že nebude vyrobena pouze jedna varianta a právě zavedení tohoto modelu pomůže zvýšit roční obrat o cca 4 tisíce jednotek.

Kromě vyhlášení nových modelů McLaren také potvrdil, že musel udělat určité provozní změny, díky zdanění z roku 2013. Zvýšení prodeje bylo v loňském roce o 350 miliónu euro. Zisk před zdaněním byl poměrně malý a to jen 5,5 milionu euro. Společnost však očekává, že v roce 2014 toto číslo poroste.

Zdroj: McLaren

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist