Multicar M31: Rolls Royce v segmentu komunální techniky

27.12.2016 | placená inzerce

Když se řekne komunální technika, většině se okamžitě vybaví klasická multikára. Respektive legendární model Multicar M25, který brázdil ulice za minulého režimu a často je k viděni i dnes. Ale proč se ohlížet zpět, když můžete sáhnout po špičkovém stroji s modelovým označením M31? V podstatě jde o něco jako Rolls Royce v daném segmentu. Nepřestávejte číst a dozvíte se, v čem tento moderní pomocník vyniká.

Důraz na variabilitu, komfort a bezpečí

Multicar M31 je multifunkční, perfektně ovladatelný, úsporný a v neposlední řadě bezpečný model. Bezesporu se jedná o nejlepší multikáru, která kdy vyjela z výrobních linek ve Walterhausenu. Řidiči při pohledu na prostornou kabinu typu Space – Frame zaplesá srdíčko – komfort nezůstal stranou a naopak na něj byly kladeny vysoké požadavky. Oproti minulé generaci má M31 o půl metru lepší výhled na nástavbu.

Nejnovější multikára umožňuje připevnění více než 300 druhů nástaveb, což z ní dělá univerzálního pracanta, který se bude ve vašem firemním vozovém parku vyjímat. Garancí efektivity a variability je praktický rychloupínací systém SWV 500 se zabudovaným zvedacím zařízením v přední části a kulovým výměnným systémem v zadní části.

Silný motor si poradí v každé situaci

Pod kapotou multikáry burácí (berte s rezervou – naopak jde o velmi kultivovaný agregát) dostatečně výkonný motor FPT turbo diesel. Vysokoobjemová jednotka disponuje 150 koňskými silami a odpovídá přísným normám EURO VI. Ve srovnání s předchozím modelem je zatížení přední nápravy vyšší (až 2,7 tuny). Změn k lepšímu doznaly také objem palivové nádrže (90 litrů) a hydraulický systém.

Multicar M31 je k mání v několika variantách s pohonem 4×2 a 4×4. Pohon čtyř kol nebo plazivý chod lze aktivovat stiskem jediného tlačítka.

Jak zní resumé? Multicar zabodoval a posunul komunální vozidla na další úroveň. Další informace najdete na www.multicarmorava.cz.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist