Nové vozy Renault

02.03.2015 | placená inzerce
logo Renault

Renault patří mezi oblíbené značky osobních automobilů nejen u nás, ale i v okolních evropských zemích, stačí se podívat, kolik jich na silnicích denně potkáte. Možná že i vy vlastníte osobní vozidlo Renault, případně uvažujete o nákupu nějakého nového modelu. V tom případě je dobré vědět, na jakého partnera vozů Renault se obrátit. Vyplatí se sázet na kvalitu a maximální zájem o zákazníky. Chce to především někoho, kdo se postará o komplexnost. Co si pod tímto pojmem představit? Kompletní nabídka služeb znamená nejen prodej nových nebo předváděcích vozů, ale i věci, jako jsou diagnostika Renault nebo třeba zajištění náhradních dílů Renault či oblast poradenství.

Správnou volbou je Renault Retail Group CZ

Všechno výše zmiňované, tedy ucelenou nabídku služeb a vozidel Renault vám nabídne společnost Renault Retail Group CZ. Svým klientům a široké veřejnosti společnost nabízí nejširší sortiment služeb spolu se showroomem na ulici Helsinská v Praze 5 na Zličíně. V dubnu 2008 byl otevřen taktéž samostatný salon značky Dacia. Můžete se tak vždy podívat na nejnovější a nejžádanější modely automobilů Renault a Dacia. Společnost ročně prodá okolo 1 300 nových a 1 300 ojetých vozidel, o něčem svědčí i početná skupina spokojených zákazníků. Přidáte-li k tomu ochotu, není co řešit.

Rychlé opravy

I u moderních vozů je zapotřebí počítat s občasnými problémy nejrůznějšího rázu. Není nic horšího, než nekonečné čekání na opravy. Pokud je váš čas drahý, vyplatí se při závadách navštívit Renault Minute Servis – ten přijímá zákazníky bez objednání. Můžete zde auto nechat a navštívit ve volné chvíli nedaleká obchodní centra. Bude-li to možné, postarají se mezi tím zkušení mechanici o opravu. Posléze odjede opět domů s vyřešenou závadou.

Renault Zličín zná každý motorista

Pokud vám není cizí svět motorů a oblíbili jste si značku Renault, neměl by vám být Renault Zličín cizí. Jedná se totiž o partnera, který se snaží vyjít každému vstříc. Hlavním nosným kritériem je především kvalita, která ovlivňuje spokojenost zákazníků.
Služby společnosti využijete, ať již uvažujete o koupi automobilu značky Renault či Dacia nebo jste již jejich spokojenými majiteli.
Přijďte se podívat na předváděcí vozy Dacia a předváděcí vozy Renault klidně i jen tak. Ať víte, co je nového. Informujte se o aktuálním dění a buďte v obraze. S profesionály v oboru to nebude nic složitého!
Vlastnictví osobního automobilu je dnes naprostou samozřejmostí pro většinu z nás. Na výběru určitě záleží. Vozy Renault a Dacia se vyznačují vysokou kvalitou, dlouholetou životností a dobrým servisem. Jsou nabízeny v mnohých modelech. Je tak velmi pravděpodobné, že jsou správnou volbou pro hodně motoristů, třeba i pro vás!

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist