Pojistný podvod s Bugatti Veyron se majiteli vymstil

28.08.2014 | Autor: redakce

Zkusit pojistný podvod, a to ješte s vozidlem, které stojí nemalé peníze, to pojišťovna nenechá jen tak bez řádného prošetření. Přesvědčil se o tom majitel Bugatti Veyron, kterému nyní za jeho nekalý čin hrozí několik let v chládku.

Pamatujete na záběry, kdy se Bugatti Veyron řítí přímo do vodní propasti? Video tehdy obletělo celý svět a padlo několik různých otázek, co se vlastně stalo. Někdo tvrdil, že měl vůz technickou závadu, jiní, že se asi majiteli udělalo nevolno. Ale pravdu měli ti, kteří si mysleli, že šlo o předem plánovaný čin.

Případ se stal v roce 2009, kdy vůz Bugatti Veyron sjel někde v Texasu do jezera. Majitel nejprve tvrdil, že mu před vozidlem přeletěl pelikán a on strhl řízení. Pak svou výpověď ještě dovršil tím, že se následně lekl odrazu ve skle. Ani s jedním "příběhem" neuspěl, neboť záběry svědků, kteří si auto v inkriminovanou dobu natáčeli, neprokázaly ani jednu variantu. Místo požadovaných 2,2 miliónů od pojišťovny mu nyní hrozí až dvacet let za mřížemi.

Zdroj: youtube
 

Video

Video 1.7 Million Dollar Bugatti CRASH !!!

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist