Pronajměte si luxusní vůz a zažijte skvělou jízdu

14.12.2016 | placená inzerce

Každý milovník aut má své sny. Jistě by každý z nás rád seděl za volantem nadupaného vozu s pořádnou dávkou koňské síly pod kapotou. Ovšem pořízení takového rychlého společníka něco stojí, což jistě všichni moc dobře víme. Dnes žijeme ale ve světě neomezených možností a nemusíte zrovna vůz vlastnit, abyste v něm zažili tu neskonalou a vysněnou jízdu. Říkáte si asi, jak tedy za volant tak skvělého auta usednout, když jej nevlastníte? Odpověď je naprosto jednoduchá. Existují totiž autopůjčovny.

Vyberte si z mnoha různých provozovatelů

Pokud tedy budete uvažovat nad tím, že si svůj zážitek vyplníte, musíte vědět, že na výběr budete mít z mnoha provozovatelů půjčoven. Autopůjčovny lze navíc vyhledat jak v České republice, tak i v zahraničí. Nejlepší výběry jsou vždy na základě osobní zkušenosti či doporučení. Ale co když nic takového nemáte? Pak je potřeba zaměřit svůj zrak na několik bodů. Třeba aby vás zapůjčení vozidla nestálo majlant a opravdu se vyplatilo.

Zvolte nejlevnější autopůjčovnu ve vašem okolí

Na srovnávači levnaautopujcovna.cz si můžete snadno vyhledat nejlevnější autopůjčovnu ve vašem okolí či vámi požadovaném místě. Ušetříte tak dost peněz. Pokud byste zvolili vzdálenější, firma si bude účtovat poplatek za přistavení vozu. Proto výběr předem důkladně zvažte.

S autem se vraťte včas

Důležitý bod. Pokud se zpozdíte a vrátíte auto po domluveném termínu, půjčovna vám může naúčtovat více peněz. Zkrátka jako byste měli auto pronajaté ještě na další den. V některých případech i s vyšší sazbou, než byste čekali. Zdali by se ale stalo, že nestihnete přijet včas, zavolejte do autopůjčovny a vysvětlete jim celou situaci. Může to pomoci, a vy si tak ušetříte část financí, kterou lze využít jinak.

Malý tip na závěr. Zkontrolujte si také benzinovou nádrž. Občasnou fintou půjčoven je, že některé je chtějí vracet plné. Jestli tak neuděláte, zaplatíte více než na benzinové stanici.

zdroj foto: pixabay.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist