Půjčovna dodávek se vyplatí

09.07.2015 | placená inzerce
Ilustrační foto. Zdroj: foter.com

Potřebujete do firmy užitkové vozidlo, které bude využíváno spíše sporadicky? Potom neutrácejte na nový vůz, kde jsou investice v řádu statisíců a vsaďte raději na ekonomickou půjčovnu dodávek. Zvolte variantu, jež se pojí s flexibilitou, cenovou dostupností a variabilitou.
Stejný model se týká i fyzických osob řešících náročné stěhování nebo převoz rozměrnějšího nákladu. Není nic snazšího, než půjčovna užitkových vozů. Profesionální služba společnosti Maxipůjčovna, o níž vám toho povíme trochu více.

Výhody pronájmu dodávek

Základem všeho je rychlé vyřízení všech minimálních formalit a možnost vypůjčení zvolené dodávky. V rámci nejrůznějších akcí nejste limitováni ani počtem najetých kilometrů. Vyrážet proto lze po celém území České republiky. V rámci půjčovny dodávek získáte následující:

· Povinné ručení a havarijní pojištění

· Dálniční známku v ČR

· Zaplacenou silniční daň

Příjemné je určitě stáří dodávek do tří let a malé množství najetých kilometrů. Výjimkou není přistavení vozu na předem určené místo, popřípadě zaplacení pojištění při jízdě do zahraničí. Omezováni nebudete ani řidičským oprávněním, protože vozový park této firmy smí řídit každý se skupinou B.

Dodávky odlišného zaměření

Půjčovna užitkových vozů pomýšlí na potřeby jakéhokoliv zákazníka. Vybírat lze z vozů rozdílných značek a velikostí, jež poslouží přesně vašemu účelu. Součástí nabídky jsou i dodávky pro přepravu osob.

Maxipůjčovna má navíc benevolentní podmínky pro získání jakékoliv dodávky. Fyzické osobě stačí pouze občanský a řidičský průkaz, včetně vratné kauce v rozmezí od 20 tis. do 40 tis. Kč.

Okuste, co nabízí profesionální půjčovna užitkových vozů a dopřejte si dodávku již od 800 Kč za jeden den s neomezeným počtem najetých kilometrů. Využít lze například praktickou rezervaci prostřednictvím online formuláře.

zdroj foto: foter.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist