Srovnejte si povinné ručení s FinMoney.cz

17.06.2015 | placená inzerce

Současní motoristé mají hned několik povinností. Je to pravidelná kontrola stavu vozidla, pravidelné technické kontroly, stejně jako povinnosti spojené s pojistkou. Na mysli máme pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, nazývané též jako povinné ručení. To bychom měli mít sjednané vždy, když se chystáme vyjet na naše silnice – a to jak s obyčejným nebo luxusním autem, tak i motocyklem.

Pojišťoven jsou desítky

Pokud se pro sjednání pojistky rozhodneme, nesmíme zapomínat také na to, že aktuálně je na trhu několik desítek pojišťoven, které tuto pojistku nabízejí. Naším cílem by samozřejmě mělo být vybrat vždy tu nejlepší. Porovnávat je přitom dobré hned několik parametrů. Mezi ty patří v první řadě cena, ale dále to jsou výše pojistných limitů, stejně jako rozsah služeb, nebo doplňkové služby třeba v podobě různých připojištění, nebo asistencí.

Tu správnou najdete online

Na co hledět tedy již víme a tak je dobré zjistit také to, jak ji najít. Cesta je v tomto ohledu jednoduchá. Už dávno neplatí, že by bylo třeba objíždět jednotlivé pobočky, nebo snad stahovat ceníky z internetových stránek konkrétních pojišťoven. Tou nejjednodušší cestou, jak totiž dnes tu nejvýhodnější pojistku vybrat, je online porovnání například na finančním srovnávači FinMoney.cz. To má hned několik výhodu, mezi které patří nejenom rychlost, ale samozřejmě také jednoduchost celého procesu, a hlavně jeho přehlednost. Na svých monitorech tak máte během chvíle informace nejenom o konkrétních pojišťovnách, ale také o jejich cenách – a to nikoliv orientačních, ale přesných.

Co je pro srovnání třeba?

Aby srovnání jednotlivých pojišťoven proběhlo skutečně tak, jak proběhnout má, je třeba znát informace o pojišťovaném voze. Jedině tak budete mít možnost jednoduchým a také rychlým způsobem zjistit, jaké se přímo na něho vztahují ceny. Dále je dobré znát také svou výši přiznaného malusu, ale i bonusu. I tyto hodnoty ovlivní výslednou cenu. Pokud vše zadáte s ohledem na realitu, vypočítá vám daný srovnávač cenu na korunu přesně. A vy už můžete jediné – jednoduše a rychle vybírat tu pravou pojišťovnu.

S možností online srovnání

Tím, že si najdete tu správnou pojišťovnu, ale výhody nekončí. Jakmile máte vybráno, přichází na řadu druhé pozitivum. A to možnost si danou pojistku ihned a jednoduše sjednat. A to z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit. Stačí pouze nezbytné údaje o pojistníkovi, stejně jako potvrzení smlouvy a následné provedení platby. Poté už si stačí vytisknout zelenou kartu a vyrazit na silnice. A to vše třeba i pár minut po té, co auto koupíte. I to je jedna z výhod, která je spojena s možností si jednotlivé pojišťovny, ale hlavně jejich pojistky porovnat. A to nejenom ve chvíli, kdy vůz kupujete, ale i ve chvíli, kdy nejste aktuálně spokojeni a chcete přejít k jiné pojišťovně.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist