Užívat luxusní auta bez starostí? S operativním leasingem to jde

31.10.2014 | placená inzerce

Podnikatelé, kteří potřebují k prezentaci své firmy luxusní automobily, dostávají díky nové službě velmi zajímavou šanci. Mohou totiž ušetřit čas i finance, které by ztratili při běžném nákupu nového auta. Nyní je možné jezdit v nových autech nejvyšší třídy a přitom je vlastně neustále měnit. Cena za takovou službu je přitom podstatně nižší, než kdyby podnikatel využíval běžný leasing či k nákupu vozu použil úvěr. Služba významně ulehčuje i administraci spojenou s provozem vozidla.

Snadno dostupná a výhodná

Operativní leasing - LeasePlan Go - je služba, která podnikatelům umožňuje střídání luxusních a nových aut. Jedná se o dočasný pronájem vozu obvykle v délce tří až čtyř let. Po uplynutí této doby vrátí podnikatel ojetý vůz zpět a může si znovu pronajmout jiný – novější model. Díky tomu je možné vlastně neustále jezdit v luxusních reprezentativních vozech.

Rozdíl v ceně i službách je markantní

Služba LeasePlan Go má proti klasickému leasingu či jinému financování nákupu vozu hned několik výrazných výhod. Zatímco u běžného leasingu se po splacení částky stává ojeté vozidlo majetkem, po uplynutí smluvené doby se vůz vrací firmě a zákazník si opět může pronajmout vozidlo novější. Není tedy nucen se starat o ojetý vůz, který dávno ztratil svou původní hodnotu. Zákazník platí jen rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou vozu na konci leasingu. Velkou výhodou je, že zákazníci mohou získat i výrazné slevy na palivovou kartu, pojištění, získají i kvalitnější servisní práce atd. Zajímavým bonusem je ulehčení od administrativy. Každý měsíc obdrží souhrnné daňové doklady se všemi účtovanými položkami.

Příklad financování

Důkaz o výhodnosti služby podává srovnávač financí společnosti LPG. Výpočet se vztahuje na operativní leasing pro rok 2014 při pronájmu oblíbeného vozu Škoda Superb Combi Elegance zákazník platí pouze 14 988 Kč. U běžného leasingu by byla výše měsíční splátky 17 052 Kč.

zdroj foto: morguefile.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist