Volvo odhaluje koncepty nové V40 a XC40

16.05.2016 | Autor: redakce

Vypadá to slibně. Koncept nové třídy od Volva by měl oslovit širokou motoristickou veřejnost. Ale jak to nakonec dopadne v konečném výsledku? To se teprve ukáže.

Volvo svůj model V40 poprvé předvede 18. května, ale nikoliv v žádném z autosalonů, nýbrž na domácí půdě centrály v Göteborgu. No abychom byli přesní, nejedná se o konečný model, ale o pouhou studii. Teprve zjistíme, jak odlišná bude tato studie od konečného modelu. Možná budeme všichni nesmírně překvapení odlišností konečného výsledku. Ačkoliv se nejedná o oficiální informace, mohly by se na trhu nakonec objevit hned dva koncepty a to mimo klasický kompakt V40 také crossover XC40.

Na snapchatu se objevily první obrázky od Volva obohacené heslem „Not your daddy´s Volvo“, které naznačuje, že se bude nový kompakt na koncernové platformě CMA (Compact Modular Architecture) bude zaměřovat především na mladší zákazníky. Na fotografii můžeme vidět přední světlomet s typickými LED pásky a část masky chladiče se sympatickým negativním sklonem. Na druhé fotografii lze potom spatřit část nárazníku. Určitým překvapením může být blatník s plastovým a ocelovým lemem, který by mohl naznačovat, že před sebou vidíme spíše CX40 a ne V40, ale tato informace je momentálně zcela nepodstatná.


Zdroj foto: foter.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist