Vybavení autolakoven od Naver s.r.o. s tradicí od roku 1994

10.11.2014 | placená inzerce

Společnost Naver s.r.o. je na trhu specializovaným dodavatelem vybavení autolakoven a průmyslových provozů. V oblasti s touto problematikou se pohybuje již od roku 1994, v současnosti má tedy na svém kontě dvacetileté zkušenosti. Dlouholeté zkušenosti s nabízenými technologiemi a neustálé rozšiřování sortimentu společně s komplexní péčí dělají z Naver s.r.o. jednoho z největších specialistů v tomto oboru na trhu.

Jaká zařízení jsou v nabídce především?

Produkty nabízené touto společností slouží primárně jako vybavení lakoven. Díky rozložení programu je možné ale vybavit i další průmyslové provozy v oblastech autoopravárenství, strojírenské výroby, až po dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Nabízené technologie slouží pro aplikace různých druhů nátěrových hmot a provozům zaměřeným na úpravy povrchů odmašťováním, tryskáním, broušením, lakováním a sušením.

Hlavní důraz na lakovací kabiny

Největší důraz je ale kladen na vybavení autolakoven. V této oblasti jsou nejdůležitějším produktem lakovací kabiny. Ty mají v nabídce Naver s.r.o. největší zastoupení. Je možné vybírat ze šesti modelů lakovacích kabin. Každý druh je specifický svou stavbou i vlastnostmi. Nabídka více druhů umožňuje do každého provozu vybrat nejvíce vyhovující řešení. Jednotlivé modely lakovacích kabin lze také vybavit různými technologiemi přesně podle požadavků zákazníků.

Nejen prodej, ale komplexní podpora

Právě díky nashromážděným zkušenostem může firma v oblasti vybavení lakoven nabízet nejen potřebné vybavení, ale komplexní nabídku služeb pro své zákazníky. Mezi hlavní služby se řadí podpora a poradenství v oblasti přípravy a tvorby projektu. Společnost také aktivně pomáhá při vyřizování potřebných administrativních povolení na úřadech. Spolupracuje se zákazníky tak, aby vybrané vybavení bylo úsporné a zároveň maximálně komfortní.

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist