Změnit pojišťovnu se vyplatí

10.03.2016 | placená inzerce

I když řada lidí nemá rádo změny, neznamená to, že by nutně musely být jenom špatné. Jsou totiž i takové změny, které jsou vyloženě dobré a prospěšné. A to s ohledem na naše finance.

Příkladem může být povinné ručení auta, které je dobré měnit s ohledem na aktuální situaci na pojistném trhu. Stačí totiž využít srovnání povinného ručení a následně zjistit, jak je na tom s ohledem na ceny třeba právě vaše pojistka. A kde takové srovnání vlastně realizujete? My doporučujeme web Porovnej.cz, který je v daném ohledu rozhodně volbou číslo jedna.

Kolik můžete ušetřit?

Ten hlavní důvod, proč měnit pojišťovnu a proč si tedy porovnávat i konkrétní ceny, je více než jasný. Je to hlavně možnost úspory. Jak nám může porovnání povinného ručení v rámci pojišťovny ČSOB i mnohých dalších ukázat, úspory mohou být skutečně velmi vysoké. Pokud budeme konkrétní, není problémem ročně ušetřit třeba i několik tisíc korun českých. A to bez obav z toho, že by naše nová pojistka nabízela menší limity pojistného krytí, nebo menší rozsah. Stačí si jenom prostudovat ceník povinného ručení a zjistit, že v tomto ohledu je rozsah skutečně stejný.

Přejít k nové pojišťovně je snadné

Pokud máte vybranou pojistku a již se těšíte na to, jak budete šetřit, je třeba provést ten nejdůležitější krok, kterým je změna. Dnes není problém sjednat povinné ručení online, což je pro mnohé z nás rozhodně potěšující zpráva. Prvním krokem je však vždy podání výpovědi u vaší stávající pojišťovny. Jakmile se termín ukončení blíží, již je dobré, aby byla využita kalkulačka povinného ručení nejenom k tomu, abyste si opět pojistky porovnali, ale i k tomu, abyste tu správnou sjednali. A to za několik málo minut, s jistotou toho, že již budete využívat nejlevnější povinné ručení na trhu. A kolik bude stát konkrétně? To ovlivní třeba i objem motoru vašeho vozidla, nebo třeba bonus, který máte za jízdu bez nehod.

Zdroj foto: pixabay.com

Aktuálně píšeme

Zákonné požadavky pro detekci plynů v garážích | 04.12.2023

Rozdíl mezi komplexním pojištěním a havarijním pojištěním | 19.10.2022

Studio Pininfarina se vrací k výrobě aut, chce vyrábět tři modely | 18.05.2020

Komentáře ke článku

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR LUXUSNÍCH VOZŮ

do
do

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 | Copyright © 2006 - 2024 | Kontakt

TipCars.com - nabídka autobazarů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK

TOPlist